Álláshirdetés

Szekszárdi borászatunk nagykereskedelmi részlege kollégákat keres boltlátogató és üzletkötő munkakörbe Pest, Baranya, Tolna megyei, továbbá, Sopron, Győr, Szeged környéki partnerei és leendő partnerei látogatására az alábbi feltételekkel:

Feladatok üzletkötői munkakörben:

– különböző kiszerelésű borok és egyéb termékek értékesítése
– új, potenciális ügyfélkör felkeresése
– új termékek bevezetése
– meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás

Feladatok boltlátogatói munkakörben:

– meglévő partnerek látogatása, kapcsolattartás, igények felmérése

Elvárások:

– felhasználói szintű számítógépes ismeretek
– B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

– változatos munka
– versenyképes, minőségi termékkör
– fiatalos, dinamikus, pozitív szemléletű csapat
– teljesítményalapú jövedelem

Foglalkoztatás módjai:

– vállalkozói igazolvány, vagy
– részmunkaidő, vagy
– teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát a lenti e-mail címre vagy a Ferger-Módos Borászati Kft. 7101 Szekszárd, Pf.: 77. levelezési címre, munkakör megjelölésével.
E-mail cím: modosboraszat@ferger.hu

Minden vélemény számít!