Álláshirdetés-Borász üzletkötő

Szekszárdi borászatunk és minőségi italok nagykereskedelme pályakezdő üzletkötőt keres Budapestre az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

– különböző fajtájú, modern kiszerelésű borok, koktélok, likőrök, grappák, pálinkák értékesítése
– új, potenciális ügyfélkör felkeresése
– új termékek bevezetése
– meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

– középfokú végzettség
– felhasználói szintű számítógépes ismeretek
– B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

– változatos munka
– versenyképes, minőségi termékkör
– fiatalos, dinamikus, pozitív szemléletű csapat
– teljesítményalapú jövedelem
– céges mobiltelefon

Foglalkoztatás módjai:

– vállalkozói igazolvány, vagy
– részmunkaidő, vagy
– teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát a lenti e-mail címre, valamint kézzel írott fényképes önéletrajzát a Ferger-Módos Borászati Kft. 7101 Szekszárd, Pf.: 77. levelezési címre.
E-mail cím: fergermodosboraszat@ferger.hu

Minden vélemény számít!